
Koks koken op Zuyder Waert
8 februari 2022Drie professionele koks van restaurant Otemba uit Amsterdam zijn onlangs op de woningen komen koken.
In 2011 maakte familie Slok een reis naar Vietnam. Dat was het moment waarop Martijn (toen 18 jaar oud), Myrthe (16) en Bastiaan (14) verliefd werden op de Aziatische cultuur. Na vele reizen, gesprekken, ontdekkingen en ideeën werd hun droom realiteit: een Japanse ramen bar naar Amsterdam brengen! Otemba Ramen was geboren, een Japans restaurant maar dan in een modern, westers jasje. Helaas gooide corona roet in het eten en zitten de koks van het restaurant door de lockdown zonder werk.
Na contact met het bestuur van Magentazorg is voorgesteld dat zij zouden gaan koken voor de woningen van Zuyder Waert; dit keer niet Japans maar gewoon koken met wat er al door de zorg besteld was.
Het was een groot succes en de bewoners hebben genoten van de heerlijke maaltijden. Er waren zelfs lekker hapjes gemaakt voor de mannenavond!